#Teirdarbs

Darbs_autoskola

 

Acinam darbā

 

Kuģu ielas 11/ vai Ādažu/ vai Mežciema filiāles administratores palīgu. 

Darba apraksts
Sadarbojoties ar valsts iestādēm izveidot dokumentus ms word un excel programmās. Sadarboties ar esošajiem klientiem un jaunajiem klientiem. Lietot Google docs, eparaksts. Šis ir galvenais bet ne vienīgais. 

Prasības
Latviešu un krievu valoda, darbs ar datoru pieredzējuša lietotāja līmenī (Word, Excel, Google docs un citas programmas), pieredze darbā klientu apkalpošanā, disciplinēts, rūpīgs, vēlme strādāt un nopelnīt. 

Darba pienākumi
Esošo un jauno klientu apkalpošana, elementāra kārtības uzturēšana darba vietā, ikdienas biroja darba organizēšana, ienākošie/izejošie zvani, mācību kursu organizēšana, darbs ar dokumentāciju (word, excel, google docs), rēķinu sastādīšana, līgumu noformēšana, sadarbība ar mācībspēkiem, dokumentu noformēšana, regulāra datu ievade un aktualizēšana datubāzē, u. c. 

Piedāvājam
Patstāvīgu darbu tuvu mājām, darbu stabilā uzņēmumā, atalgojums no 3, 2€/st. , pilnas slodzes darbs

Pilna darba slodze. Uzsākt darbu nekavējoties.  

Darbs ir attalināts un patstāvīgs, tāpēc vēlamies attālināti pārbaudīt jūsu atbilstību konkursam vakancei Administrators.

Lūdzu ierakstiet īsu balss ziņu ( 20-30 sekundes, brīvā formā), un atbildes vēstulē nosūtiet linku ar ierakstu.

Link ierakstam: https://vocaroo.com/

Ja vēlaties pieteikties amatam, sūtiet savu CV un linku ar balss ierakstu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi "******** filiālei" (norādīt interesējošo filiāli, obligāti)

Ar cieņu

autoskolas Administrācija

 
 
 

Pieslēgties